Strona: Wyniki badania potrzeb i oczekiwań otoczenia gospodarczego oraz nauczycieli akademickich / CDD PRz

2024-03-07
Grafika ze slajdem tytułowym prezentacji

Serdecznie zapraszam na zdalne spotkanie w ramach Dydaktycznych Czwartków, podczas którego przedstawię wyniki badania potrzeb szkoleniowych i oczekiwań otoczenia gospodarczego wobec nauczycieli akademickich, przeprowadzonego w miesiącach styczeń-luty 2024 r.

Temat: Prezentacja wyników badania potrzeb szkoleniowych i oczekiwań otoczenia gospodarczego wobec nauczycieli akademickich
Prelegent: dr hab. inż. Piotr Nazarko (WBIŚiA)
Termin: czwartek 7.03.2024 r., godz. 13

Do spotkania najlepiej dołączyć poprzez wydarzenie udostępnione w MS Teams w zespole Dydaktyczne Czwartki.

Tak jak dotychczas, spotkanie będzie nagrywane, aby mogły z niego skorzystać także te osoby, którym w uczestnictwie kolidują inne obowiązki zawodowe.

Powrót do listy aktualności