Strona: LinkedIn - nauczyciel akademicki w mediach społecznościowych / CDD PRz

LinkedIn - nauczyciel akademicki w mediach społecznościowych

2024-02-07
, red.  Piotr Nazarko
Grafika przedstawiająca ludzi w sali wykładowej z wyświetlonym logiem IN na ekranie

Serdecznie zapraszam do udziału w zdalnym spotkaniu w ramach Dydaktycznych Czwartków, podczas którego Pani dr Iwona Wojciechowska (WZ) wprowadzi nas w tematykę kreowania marki osobistej nauczyciela akademickiego/wydziału/uczelni za pośrednictwem platformy społecznościowej LinkedIn.

Temat: LinkedIn - nauczyciel akademicki w mediach społecznościowych
Prelegentka: dr Iwona Wojciechowska (WZ)
Termin: czwartek 8.02.2024 r., godz. 13

Do spotkania najlepiej dołączyć poprzez wydarzenie udostępnione w MS Teams w zespole Dydaktyczne Czwartki.

Tak jak dotychczas, spotkanie będzie nagrywane, aby mogły z niego skorzystać także te osoby, którym w uczestnictwie kolidują inne obowiązki zawodowe.

Powrót do listy aktualności